Kogemusnõustaja Sigrid

Sigrid on loovterapeut ja kogemusnõustaja. Kogemusnõustamise teemadeks on ärevushäire, läbipõlemise sündroom ja stressihäire.

Sigrid on läbi töötanud enda taastumisloo ning toetab keerulises olukorras inimesi. Ta teab, mida tähendab, kui mõte tööleminekust tekitab kõhus pöörituse, öösel ärkad hirmust higisena ja hommikul oled üleval mitu tundi enne äratuskella helinat. Näriv kahtlus enda võimetes, sisemine kriitika ja enda mitte aktsepteerimine – sellest saab nõiaring. Teinekord võime ennast pidada mitte piisavaks. Kõik ihkame armastust maast madalast ja kui seda ei saa, hakkame endale või teistele haiget tegema.

Sigridil on bakalaureusekraad kunstides ja lisaks kunstieraapiate magistrikraadile omab diplomit rahvusvahelises ärikorralduses. Sigrid on töötanud 20 aastat erinevates ettevõtetes turundusjuhina. Viimased 2-3 aastat on vabatahtlikuna tegelenud kogemusnõustamise teenuse arendamisega. Ta on kogemusnõustamisega tegeleva mittetulundusühingu asutajaliige ja osalenud edukalt ühiskondlike algatuste konkurssidel (Ajujaht, Garage48 Heaolutalgud, NULA inkubaator).  

Loovterapeudina teeb grupi- ja individuaalteraapiat laste ja täiskasvanutega. Vastuvõtud toimuvad Tallinnas Nõmme Tervisekliinikus (Õie 37) ja Tallinna Puuetega Inimeste Kojas (Endla 59). Loovterapeudina omab töökogemut Põlva Haiglas, Põlvkondade Majas ja Lahe Tervises. Magistritöö raames osales kahe kursusekaaslasega grupikunstiteraapia sekkumistes Ida-Tallinna Keskhaigla õendus-hooldustöötajatega.

#kogemusnõustamine #loovteraapiad #sotsiaalärevus #stressihäire