Kogemusnõustaja Sigrid

Sigrid on loovterapeut ja kogemusnõustaja. Kogemusnõustamise teemadeks on ärevushäire, läbipõlemise sündroom ja stressihäire.

Sigrid on läbi töötanud enda taastumisloo ning toetab keerulises olukorras inimesi. Ta teab, mida tähendab, kui mõte tööleminekust tekitab kõhus pöörituse, öösel ärkad hirmust higisena ja hommikul oled üleval mitu tundi enne äratuskella helinat. Näriv kahtlus enda võimetes, sisemine kriitika ja enda mitte aktsepteerimine – sellest saab nõiaring. Teinekord võime ennast pidada mitte piisavaks. Kõik ihkame armastust maast madalast ja kui seda ei saa, hakkame endale või teistele haiget tegema. Haiget tegemine võib väljenduda düsfunktsionaalsetes suhetes, enda imetlemises või kõrgendatud ootustes.

Sigridil on bakalaureusekraad kunstides ja lisaks loovteraapiate magistrikraadile omab diplomit rahvusvahelises ärikorralduses. Sigrid on töötanud 20 aastat erinevates ettevõtetes turundusjuhina. Viimased 2-3 aastat on vabatahtlikuna tegelenud kogemusnõustamise teenuse arendamisega. Ta on kogemusnõustamisega tegeleva mittetulundusühingu asutajaliige ja osalenud edukalt ühiskondlike algatuste konkurssidel (Ajujaht, Garage48 Heaolutalgud, NULA inkubaator).  

Loovterapeudina viib läbi grupi- ja individuaalteraapiat laste ja täiskasvanutega. Esmaspäeviti ja teisipäeviti teeb vastuvõtte Tallinnas Tervisekliinikus, Nõmmel. Lisaks töötab Põlva Haiglas loovterapeudina ja on viibinud praktikal mitmes rehabilitatsiooni-, haridus- ja meditsiiniasutuses (Aarika OÜ, Ida-Tallinna Keskhaigla, Tallinna Kunstigümnaasium, Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus, Benita Kodu AS).

#kogemusnõustamine #loovteraapiad #sotsiaalärevus #stressihäire