Kogemusnõustaja Sigrid

Kogemusnõustamise teemadeks on ärevus, läbipõlemise sündroom ja stressihäire. Olen läbi töötanud enda taastumisloo ning toetan keerulises olukorras inimesi. Ma tean, mida tähendab, kui mõte tööleminekust tekitab kõhus pöörituse, öösel ärkad hirmust higisena ja hommikul oled üleval mitu tundi enne äratuskella helinat. Näriv kahtlus enda võimetes, sisemine kriitika ja enda mitte aktsepteerimine – sellest saab nõiaring. Teinekord võime ennast pidada mitte piisavaks. Kõik ihkame armastust maast madalast ja kui seda ei saa, hakkame endale või teistele haiget tegema. Haiget tegemine võib väljenduda düsfunktsionaalsetes suhetes, enda imetlemises või kõrgendatud ootustes.

Varasemalt oman bakalaureusekraadi kunstides ja diplomit rahvusvahelises ärikorralduses. Olen töötanud 20 aastat erinevates ettevõtetes turundusjuhina. Viimased 2-3 aastat olen vabatahtlikuna tegelenud kogemusnõustamise teenuse arendamisega. Olen kogemusnõustamisega tegeleva mittetulundusühingu asutajaliige ja osalenud edukalt ühiskondlike algatuste konkurssidel (Ajujaht, Garage48 Heaolutalgud, NULA inkubaator).  

Loovterapeudina viin läbi grupi- ja individuaalteraapiat laste ja täiskasvanutega. Töötan Põlva Haiglas loovterapeudina ja olen viibinud praktikal mitmes rehabilitatsiooniasutuses (Aarika OÜ, Ida-Tallinna Keskhaigla, Tallinna Kunstigümnaasium, Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus, Benita Kodu AS).

#kogemusnõustamine #loovteraapiad #sotsiaalärevus #stressihäire