Heaolu pakett iseendale

Pime aeg võib mõjuda rusuvalt, kuid õnneks aitavad loovad tegevused vaimu virgutada. Kui sulle meeldivad kunstid ja julged minna sisemisele rännakule, oled oodatud meiega ühiselt looma. Katsetame nelja nädala jooksul erinevaid loovtehnikaid, et jõuda lähemale enda tunnetele. Mõtted ja tunded käivad käsikäes ning oleme sellel teekonnal sinu turvalised kaasteelised.

Foto: Pixabay

Kunstidega ei pea tegelema üksinda, vaid õppimine käib sotsiaalsete suhete kaudu (Moon, 2016). Rühmatöö on suurepärane viis sotsiaalsete oskuste arendamiseks ning aitab maandada stressi, ärevustunnet või saada eemale igapäevastest probleemidest. Rühm aitab peegeldada tundeseisundeid, näha uusi vaatenurki ja jagada kogemusi.

I moodul Muudetud Raamat (4 nädalat) põhineb loovuse tervendamise programmil, kus iga nädal vaadatakse tagasi oma elumustritele. Kuna areng on spiraalikujuline, kukume aeg-ajalt vanadesse mustritesse tagasi ja vajame edasiliikumiseks muutust. Loovtehnikate abil saab lasta alateadvusel neid varasemaid mustreid läbi töötada.

Hind 75 €

Varasem kokkupuude kunstidega ei ole oluline. Kasutame eneseväljenduseks peamiselt kunstitehnikaid (kuivad ja märjad värvid, fotod, kriidid, voolimismass, ajakirjade väljalõiked jne).

Kui soovid osaleda loovtöötubades, saada meile päring või liitu uudiskirjaga:

Saadame ainult asjakohast informatsiooni ja võid infokirjast igal ajal loobuda.

* Veebipõhisel kursusel ei ole asukoht oluline. Tallinnas avame grupid 6-8 osaleja registreerumisel.